FIFA 20 - Eden Hazard i Virgil van Dijk na okładkach gry

W edycji zwykłej i Mistrzowskiej.

EA Sports ujawniło, którzy piłkarze znajdą się na okładkach FIFA 20 w wersji zwykłej i Mistrzowskiej, prezentując gotowe projekty graficzne. Twarzami gry zostali odpowiednio Eden Hazard i Virgil van Dijk.

Twórcy podstawili na różowy kolor i dość standardowe ustawienie zawodników. Wciąż nie wiadomo, kto znajdzie się na okładce najdroższej i najbogatszej edycji Ultimate.

f1
f2

Hazard to utalentowany belgijski napastnik Realu Madryt. Pochodzący z Holandii i grający w barwach Liverpoolu van Dijk jest z kolei jednym z najskuteczniejszych obrońców na świecie.

FIFA 20 zadebiutuje 20 września. Największą nowością jest Volta, czyli oddzielny tryb skupiony wokół futsalu i piłki ulicznej. Do tego zmiany w rozgrywce: nowe rzuty wolne i karne, większa kontrola nad piłką w starciach jeden na jednego z bramkarzem, lepszy model fizyki piłki i inne.

Źródło: EA

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami