Harry Potter: Wizards Unite - przychody za pierwszy miesiąc daleko za Pokemon Go

Wciąż lepiej niż inne gry mobilne.

Przychody mobilnej gry Harry Potter: Wizards Unite za pierwszy miesiąc przekroczyły 12 mln dolarów - wynika z informacji firmy analitycznej Sensor Data.

Stawia to produkcję przed wieloma popularnymi grami na smartfony, choć nadal daleko w tyle za Pokemon Go. Hit studia Niantic osiągnął poziom 300 mln dolarów przychodów w miesiąc po premierze.

daneee

Dla porównania trzecia najlepiej zarabiająca w pierwszym miesiącu po debiucie gra to Jurassic World Alive z wynikiem nieco ponad 10 mln dolarów. Następna pozycja to 3,9 mln dolarów dla The Walking Dead: Our World.

Zobacz: Harry Potter Wizards Unite - poradnik i najlepsze porady

Twórcy Pokemon Go wypowiadali się przed premierą Wizards Unite na temat nowej gry na rynku mobilnym. Twierdzili, że ma dużą szansę na sukces, ponieważ marka Harry Potter jest bardziej rozpoznawalna na całym świecie.

Harry Potter: Wizards Unite przypomina Go pod względem rozgrywki. Tu również eksplorujemy własną okolicę, by badać różne elementy otoczenia widoczne na zmodyfikowanej mapie naszego miasta. Jest też oczywiście element rzucania zaklęć i zbierania przedmiotów.

Źródło: Games Industry

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami