Nowy mod do Sekiro to seria walk z bossami - w dowolnej kolejności

Boss Rush.

Niedawno opublikowana modyfikacja do Sekiro: Shadows Die Twice wprowadza do gry tryb Boss Rush, w którym mierzymy się wyłącznie z najpotężniejszymi przeciwnikami.

To okazja do przypomnienia sobie trudnych starć bez konieczności przechodzenia pozostałych części przygody lub szansa na stoczenie jeszcze nie odblokowanego pojedynku. Kolejność bossów jest dowolna - oponentów wybieramy z wygodnej listy.

sek1
Wyzwanie dla najtwardszych

Pierwsze zwycięstwo z każdym przeciwnikiem gwarantuje zdobycie tysiąca senów, które gracz może wydać na przedmioty w sklepie. Każda wygrana jest natomiast nagradzana punktami doświadczenia. Mod usuwa z gry postacie niezależne.

Dodatkowo, Boss Rush wprowadza pomniejsze usprawnienia dla wygody, między innymi pomija sekcję początkową, wyłącza samouczki i przerywnik filmowy po pierwszej śmierci, a także wyłącza powolne poruszanie się w wybranych miejscach.

Poniższy materiał prezentuje moda w akcji na przykładzie próby bez otrzymanych obrażeń.

Zobacz: Sekiro: Shadows Die Twice - Poradnik, Solucja

Narzędzie, wraz z instrukcją instalacji, jest dostępne na stronie NexusMods.

Najnowsza gra studia From Software ukazała się 22 marca na PC, PS4 i Xbox One. Od serii Souls produkcja wyróżnia się dynamiczniejszym systemem walki.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami