Pianino w roli kontrolera. Muzyk prezentuje nietypowy sposób grania

W GoldenEye 007 i Tekken 5.

Jackson Parodi - utalentowany muzyk i twórca na platformie YouTube - ukończył pierwszy poziom gry GoldenEye 007, wykorzystując pianino jak kontroler. Klawisze instrumentu posłużyły jako przyciski.

Poniższy materiał przedstawia nietypowy gameplay. Pierwsza część filmu wyjaśnia rozkład przycisków, a potem Jackson Parodi przystępuje do gry. Każda komenda wydawana postaci to dźwięk pianina, więc w efekcie gry powstaje dość osobliwy utwór muzyczny.

Pierwszy poziom GoldenEye 007 nie jest zbyt wymagający. Kilku przeciwników można ominąć, więc muzyk musiał wyeliminować tylko jednego oponenta, zdobywając karabin szturmowy.

Jackson Parodi zagrał też na pianinie w Tekken 5, prezentując jeden z ataków - choć tylko w trybie treningu.

GoldenEye 007 ukazało się w 1997 roku na Nintendo 64 i bazuje na filmie z serii James Bond o identycznym tytule. Gra w odświeżonej wersji ukazała się też na Wii i DS, a potem też na PS3 i Xbox 360, otrzymując podtytuł Reloaded.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami