Gramy w Gears 5 - gameplay tradycyjny i kontrowersyjny

Wrażenia z pierwszych publicznych testów.

Dziś kończy się pierwsza faza publicznych testów trybu sieciowego w Gears 5. Z tej okazji przedstawiamy materiał z naszymi wrażeniami z rozgrywki multiplayer.

Rozgrywka jest satysfakcjonująca i przyjemna, choć nie wszystkim fanom przypadnie do gustu nowy tryb Zręcznościowy - twórcy wprowadzili w nim sporo ułatwień i uczynili zabawę bardziej dynamiczną.

Mecze rankingowe to już jednak tradycyjny, klasyczny dla serii gameplay. Cięższy, nieco wolniejszy i wymagający większej ilości obrażeń do powalenia przeciwników. Otrzymujemy więc tryb dla miłośników cyklu, a wspomniany wcześniej Arcade nada się dla nowych graczy oraz tych, których Gears of War nigdy jeszcze nie przekonało.

Warto zwrócić uwagę na fantastyczną optymalizację wersji PC. The Coalition stanęło na wysokości zadania. Gears 5 działa płynnie w 60 klatkach i przy wysokich ustawieniach graficznych na zestawie z kartą GTX 970 i procesorem i5 6600.

Pełna wersja gry zadebiutuje we wrześniu, a 26 lipca rozpocznie się druga faza testów.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami