Gameplay z Final Fantasy 7 Remake odtworzony w Dreams

Walka z bossem.

Sceny z remake'u Final Fantasy 7 zostały odtworzone przez jednego z użytkowników gry Dreams na PS4. Autor zaprezentował walkę z bossem, z którym mierzą się Cloud, Barret i Tifa.

Nie jest to tylko filmik, ale faktyczny gameplay. Kreator z produkcji studia Media Molecule pozwala projektować własne gry. W tym przypadku twórca zaprogramował różne ataki, ciosy specjalne, a także korzystanie z przedmiotów.

Dreams jest obecnie dostępne na PlayStation 4 w fazie wczesnego dostępu - pełna wersja ma zadebiutować przed końcem roku i zaoferuje więcej zawartości przygotowanej przez deweloperów.

Użytkownicy stworzyli do tej pory wiele różnorodnych projektów. Prezentowano już gry platformowe, strzelanki FPP, wyścigi, proste gry sportowe czy też po prostu piękne doświadczenia wizualne.

dreamss
Dreams, czyli stwórz co chcesz

Edytor w Dreams to jedno z najbardziej rozbudowanych narzędzi tego typu. Pozwala w stosunkowo łatwy sposób projektować modele i obiekty oraz przypisywać im dowolne funkcje, choć pomocne jest korzystanie z kontrolerów PS Move.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami