Nowy screenshot z Cyberpunk 2077 prezentuje futurystyczny motocykl

Akira?

W Cyberpunk 2077 gracze skorzystają nie tylko z czterokołowych pojazdów. Obok samochodów do naszej dyspozycji zostaną też oddane motocykle - jeden z nich zaprezentowano na oficjalnym screenshocie.

Ujawniony model to Yaiba Kusanagi. Fani błyskawicznie zwrócili uwagę na podobieństwo maszyny do tej kojarzonej z kultwego anime „Akira”.

Miasto Night City ma być dostępne do eksploracji - w całości - od początku przygody w Cyberpunk 2077. Pojazdy pozwolą bohaterowi lub bohaterce zaoszczędzić cenny czas.

Samochody i motocykle będziemy przechowywać w garażu, niczym w GTA 5. W każdym środku transportu w dowolnym momencie uruchomimy też radio.

Cyberpunk 2077 powstaje w oparciu o „papierowe” RPG Mike'a Pondsmitha. Autor stworzył ponure, choć jednocześnie całkiem barwne i kontrastowe uniwersum. Główny bohater gry to najemnik, który chce zrobić karierę w przestępczym światku.

Premiera w kwietniu 2020 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami