Gameplay z Marvel's Avengers - nagranie z targów Comic Con. Thor, Iron Man i Hulk

Materiał z telefonu.

Na targach Comic Con w San Diego przedstawiciele Square Enix prezentują za zamkniętymi drzwiami rozgrywkę z Marvel's Avengers. Niektórzy uczestnicy pokazów nagrali na miejscu gameplay.

Jakość materiału pozostawia wiele do życzenia, ale film pozwala się przyjrzeć, jak z przeciwnikami walczy Thor, Iron Man oraz Hulk. Każdy bohater dysponuje oczywiście innymi umiejętnościami i stylem ataków.

Cała akcja to fragment jednej misji. Podczas gry kierujemy bowiem kilkoma postaciami w ramach każdej lokacji - twórcy chcą w ten sposób zwiększyć różnorodność wrażeń z walki.

Jak widać, Thor polega głównie na walce w zwarciu i może rzucać swoim młotem. Hulk zadaje obrażenia obszarowe, może też uderzać wrogów chwyconym przeciwnikiem. Iron Man to głównie gameplay w powietrzu.

marvelv
Twórcy nie wzorowali modeli postaci na wyglądzie aktorów z MCU

Marvel's Avengers zadebiutuje w maju 2020 roku. Gra zaoferuje tryb kooperacji dla maksymalnie czterech osób i składać będzie się z oddzielnych misji - bez otwartego świata. Po premierze twócy mają zamiar udostępniać bezpłatnie dodatkowe zadania i aktywności, a także nowych bohaterów.

Za produkcję odpowiada przede wszystkim Crystal Dynamics, przez wiele lat związani z serią Tomb Raider.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami