Call of Duty: Modern Warfare - dynamiczne starcia w gameplayu z trybu wieloosobowego w 4K

Gunfight.

Infinity Ward opublikowało nowy gameplay z Call of Duty: Modern Warfare. Materiał przedstawia wieloosobowy tryb Gunfight, który mieliśmy okazję zobaczyć już wcześniej. Tym razem to jednak „czysta” rozgrywka, bez komentarza twórców z Twitcha.

Wideo przedstawia walkę w trzech różnych lokacjach. Gunfight to tryb, w którym na niewielkich mapach rywalizują dwie drużyny po dwóch zawodników. Gracze otrzymują identyczne wyposażenie, a wygrywa zespół, który wyeliminuje przeciwników.

Jeżeli po upływie zaledwie 40 sekund żaden z zawodników nie polegnie, rozpocznie się dogrywka, a na mapie pojawi się flaga. Aby zdobyć punkt, gracze muszą wtedy bronić chorągiewki przez trzy sekundy.

Nie ma możliwości leczenia siebie ani partnera.

cod1
Choć Modern Warfare stawia na realistyczniejsze podejście, nie rezygnuje z dynamizmu trybu wieloosobowego, czyli znaku rozpoznawczego serii

Call of Duty: Modern Warfare jest próbą zresetowania współczesnej odnogi cyklu. Powróci kampania fabularna, w której - zgodnie z opinią twórców i uczestników zamkniętych pokazów - nie zabraknie realistycznej przemocy i kontrowersyjnych scen.

Premiera gry 25 października, na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Natomiast pełna prezentacja trybu wieloosobowego odbędzie się 1 sierpnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami