Plants vs. Zombies 3 zapowiedziane. Ruszyły testy alfa dla systemu Android

Sympatyczne rośliny powracają.

Firmy Electronic Arts i PopCap Games zapowiedziały Plants vs. Zombies 3, czyli kolejną część zabawnej serii gier, w której bronimy się przed nieumarłymi, rozstawiając na placu boju rośliny. Od razu ruszyły też testy wersji pre-alfa dla systemu Android.

Nie ujawniono żadnych szczegółów o rozgrywce ani daty premiery tytułu, zaznaczając, że wciąż jest na etapie produkcyjnym. Aplikacja pojawiła się już jednak wcześniej na liście Google Play, dzięki czemu możemy zobaczyć kilka obrazków.

pvs11
pvs22
pvs33

Wygląda na to, że koncepcja nie uległa zmianie. Zombie nadchodzą z prawej strony, a gracz ustawia kwiaty na arenie podzielonej na kwadraty. Do wyboru między innymi rośliny atakujące, defensywne i wytwarzające energię słoneczną dla innych.

Aplikację w wersji pre-alfa można spróbować pobrać na urządzenie z systemem Android z tego linku. Jeżeli gry nie da się ściągnąć, należy poczekać, bo EA udostępnia Plants vs. Zombies 3 w turach.

Warto przypomnieć, że w ciągu dwóch tygodni od premiery Plants vs. Zombies 2 w 2013 roku, grę pobrano 25 milionów razy.

Źródło: EA, Android Police

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami