Pierwsze spojrzenie na Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Zatrzęsienie superbohaterów.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order ukaże się 19 lipca - dekadę po premierze drugiej odsłony cyklu. Tak długi czas oczekiwania na sequel nie wiąże się z dużymi zmianami w formule rozgrywki. To wciąż lekka i przyjemna gra akcji.

W naszym materiale przedstawiamy fragmenty z pierwszych godzin kampanii fabularnej, w której bohaterowie muszą znaleźć Kamienie Nieskończoności, zanim zrobią to wysłannicy Thanosa.

Mimo wątku Kamieni, gra nie nawiązuje do filmowego uniwersum Marvela, czerpiąc inspiracje z komiksów. Wygląd wszystkich postaci też został przeniesiony ze stron obrazkowych opowieści.

W grze pokierujemy w sumie około 40 różnych bohaterów - i to nie tylko tymi najbardziej znanymi. Przykładowe postacie to choćby Iron Man, Ms. Marvel, Venom, Spider-Man, Wolverine, Storm, Psylocke czy Magneto i Doktor Strange.

Marvel Ultimate Alliance 3 dostępne będzie wyłącznie na Nintendo Switch, a za prace nad grą odpowiada studio Team Ninja, czyli twórcy Nioh, Ninja Gaiden czy Dead or Alive.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami