PS4 otrzymało aktualizację 6.72

Lista zmian nie zaskakuje.

Sony udostępniło nową aktualizację systemu PS4, oznaczoną numerem 6.72. Aby dalej korzystać z PlayStation Network i grać online, posiadacze konsoli muszą pobrać 463 MB.

Lista zmian ponownie nie zeskakuje i obejmuje tylko jeden, stały punkt. Aktualizacja „poprawia wydajność systemu”. Najprawdopodobniej zaimplementowano więc jedynie ulepszenia dotyczące bezpieczeństwa.

psup1
Sony sumiennie pracuje nad poprawą wydajności systemu

Kolejna duża aktualizacja do PS4 wciąż jest w fazie beta i testują ją wybrani użytkownicy. Poprawki obejmują dwukrotne zwiększenie limitu graczy w trybie Imprezy - aż do 16 osób. Do tego ulepszona jakość rozmów głosowych i łączności sieciowej.

PlayStation 4 zadebiutowało w Europie w listopadzie 2013 roku. Trzy lata później ukazał się mocniejszy model konsoli, oferujący między innymi możliwość rozgrywki w wyższej rozdzielczości i z nieco lepszymi efektami.

Źródło: PushSquare

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami