Mnóstwo promocji na Amazon Prime Day. Gry, konsole, sprzęt komputerowy i inne

Spis wybranych ofert.

W Amazon.de trwa Amazon Prime Day, czyli seria atrakcyjnych promocji, obejmujących między innymi gry, konsole i akcesoria dla graczy. Poniżej zebraliśmy najciekawsze oferty, podzielone na kategorie.

Promocje obowiązują wyłącznie abonentów programu Prime. Pierwsze 30 dni subskrypcji można wypróbować za darmo, a jeżeli do czasu pierwszego rozliczenia nie anuluje się abonamentu, z karty kredytowej z każdym kolejnym miesiącem zostanie pobrane 7,99 euro. Więcej o Prime można przeczytać tutaj.

amazon3

Gry

Konsole

Dyski i karty pamięci

Myszy

Klawiatury

Słuchawki

Sklep Amazon.de wysyła produkty do Polski - darmowa dostawa obowiązuje na zamówienia produktów wysyłanych przez Amazon o wartości co najmniej 39 EUR. Należy zwrócić uwagę, że cena na karcie produktu zawiera 19% VAT (niemiecki) i finalnie cena zmieni się na nieco wyższą po podaniu polskiego adresu wysyłki (ze względu na 23% stawkę VAT w Polsce).

Sklep dostępny jest także w języku polskim (jeśli nie uruchomił się automatycznie, można go wybrać z górnego menu, po prawej stronie - ikonka globusa). W sklepie można płacić za pomocą karty kredytowej lub poprzez wygodne i popularne także u nas Przelewy24.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami