Fallout 2 jako MMO w nowym fanowskim projekcie

FOnline 3.

FOnline 3 to kolejny fanowski projekt, którego twórcy chcą przenieść klasyczne odsłony cyklu Fallout na grunt gatunku MMO. Mod zostanie udostępniony 1 października. Zainteresowani muszą posiadać egzemplarz Fallouta 2.

Za prace odpowiada użytkownik o pseudonimie KompreSor. W rozmowie z dziennikarzem serwisu PCGamesN ujawnił, że nowa wersja sieciowej produkcji powstaje w oparciu o anulowany FOnline Reloaded.

Z uwagi na naturę rozgrywki, FOnline 3 nie jest grą turową, aczkolwiek niektóre elementy mają być związane z podziałem na tury - być może chodzi o walkę w specyficznych warunkach.

Fanowskie MMO ma udostępnić sporych rozmiarów świat, na terenie którego rywalizują różne frakcje. Gracze będą mogli dołączyć do jednej z nich, by pomóc Bractwu Stali czy Enklawie w zdobyciu władzy.

fo3
Ambitne założenia

Twórcy zapewniają, że nie porzucą projektu - poprzednie iteracje, za które odpowiadały inne zespoły deweloperów, były wielokrotnie kasowane lub do dziś pozostają nieukończone.

Źródło: PCGamesN

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami