Borderlands 3 bez funkcji cross-play na premierę

Twórcy chcieliby wprowadzić taką opcję.

Gearbox Software ma ogłosić dziś - 16 lipca - pewną nowość związaną z Borderlands 3. Szef studia postanowił ostudzić oczekiwania fanów i zaznaczył na Twitterze, że nie chodzi o zapowiedź opcji rozgrywki międzyplatformowej.

„Jutrzejsza zapowiedź jest naprawdę świetna, ale nie chodzi o cross-play. Są jednak dobre wieści: naprawdę chcemy wspierać tę opcję dla Borderlands 3 z naszymi partnerami, tak szybko, jak to możliwe po premierze gry” - napisał Randy Pitchford.

Gearbox już w przeszłości podkreślało, że interesuje się wprowadzeniem opcji cross-play w nowej odsłonie Borderlands. Taka funkcja pozwalałaby na wspólną zabawę graczy posiadających różne platformy.

Międzyplatformowa rozgrywka jest coraz bardziej popularna - zostanie zaimplementowana między innymi w tegorocznej odsłonie Call of Duty, w trybie multiplayer.

Borderlands 3 zadebiutuje 13 września na PC, PS4 i Xbox One. Strzelanka zaoferuje do wyboru czwórkę różnorodnych bohaterów, kilka lokacji z otwartym światem do eksploracji i miliony zróżnicowanych broni.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami