Sekiro na niskim poziomie trudności dzięki modowi

Lepszy atak, obrona, wytrzymałość, nielimitowane użycie protezy i inne.

Wydane w marcu Sekiro: Shadows Die Twice należy do bardziej wymagających produkcji, ale gracze, którzy wolą ukończyć przygodę bez stresu, mogą ułatwić sobie zadanie nowym modem.

Do Sekiro powstało już mnóstwo narzędzi obniżających poziom trudności, ale wszystkie rozwiązywały problem w dość niekonwencjonalny sposób - przykładowo przez zmniejszenie prędkości poruszania przeciwników. W przypadku omawianego narzędzia jest inaczej.

Sekiro The Easy podwyższa między innymi wartość ataku, obrony i wytrzymałości bohatera, zwiększa szansę na znalezienie przedmiotów, wyłącza obrażenia od upadku, a dodatkowo zapewnia nielimitowaną liczbę symboli ducha, służących do wykonywania ataków protezą.

Do tego wydłużony czas wzmocnienia broni i nieograniczone Ninjutsu Lalkarza, które pozwala kontrolować ofiarę niczym marionetkę.

sek1
Wysoki poziom to część wizji artystycznej twórców czy niekoniecznie? Każdy ma własną odpowiedź

Modyfikację można pobrać ze strony NexusMods.

Zobacz: Sekiro: Shadows Die Twice - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami