Fani The Division 2 zainteresowani propozycją spin-offu dla jednego gracza

Opowieść o agencie powracającym do rodziny.

Julian Gerighty, dyrektor kreatywny z Ubisoftu, zwrócił uwagę na duże zainteresowanie społeczności The Division 2 ewentualną grą single-player osadzoną w uniwersum sieciowej strzelanki.

Producent zacytował wypowiedź Tima Spencera ze studia TT Games, który udostępnił na Twitterze swój pomysł na fabularny spin-off. Gerighty zapytał fanów serii, co sądzą na ten temat, a odpowiedzi okazały się przytłaczająco pozytywne.

„Żadna opowieść nie poruszyła tematu poświęceń agentów Dywizji i tego, przez co przechodzą. Kiedy się nad tym zastanowimy, to naprawdę mamy tu mroczną, epicką opowieść - i szansę na przedstawienie niesamowitych historii” - napisał Spencer.

Deweloper zasugerował, że gra single-player w świecie The Division mogłaby opowiedzieć o agencie, który stara się wrócić do domu po wykonaniu swojej głównej misji, ale w trakcie nieustającego chaosu spowodowanego katastrofą z wirusem.

W obydwu odsłonach serii, postacie graczy nie mają własnej historii, konkretnej przeszłości i osobowości. Julian Gerighty z Ubisoftu zaznaczył, że to celowy zabieg, ponieważ w takiej „pustej skorupie” ma odnaleźć się każdy.

The Division 2 jest regularnie rozwijane. Niedługo gracze otrzymają pierwsze rozszerzenie z nowymi misjami, a niedawno twórcy udostępnili dodatkową specjalizację agenta. W planach jest między innymi zestaw zadań w Nowym Jorku.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami