Do Watch Dogs Legion trafi muzyka stworzona przez społeczność. Dwa tysiące dolarów za piosenkę

Do podziału na wszystkich autorów.

Do Watch Dogs Legion trafią utwory w całości stworzone przez społeczność. Ubisoft ogłosił uruchomienie programu powstałego we współpracy z platformą HitRecord, służącą do grupowego tworzenia filmów, muzyki i innych projektów.

Każdy chętny może spróbować swoich sił, pisząc tekst, komponując czy zajmując się stroną wokalną. Twórcy gry szukają utworów należących do gatunku elektronicznego, hip-hopu, popu, metalu i punka, a ponadto nagrań, które „uchwyciły ducha Londynu”.

Deweloperzy wybiorą finalnie dziesięć piosenek, które znajdą się w grze. Autorzy otrzymają dwa tysiące dolarów, ale suma będzie podzielona na wszystkich, którzy mieli wkład w powstanie danego dzieła.

Radio w Watch Dogs Legion będzie podzielone na stacje tematyczne. Gracz usłyszy muzykę nie tylko podczas jazdy, ale też spacerując.

wd1
Na stronie można już posłuchać pierwszych projektów

To nie pierwszy raz, kiedy Ubisoft ogłasza współpracę z HitRecord w ramach przeniesienia projektów fanów do gry. Piosenki i grafiki stworzone przez społeczność znajdą się też w Beyond Good & Evil 2.

Watch Dogs Legion debiutuje 6 marca. Akcję osadzono w niedalekiej przyszłości, w post-brexitowym Londynie, w czasach totalitarnych rządów opresyjnej władzy. Gracz wcieli się w dowolną postać niezależną, bez żadnych ograniczeń.

Źródło: HitRecord

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami