Cyberpunk 2077 pozwoli przechowywać samochody i motocykle w garażu

Niczym w GTA.

W Cyberpunk 2077 gracz otrzyma własny garaż, w którym będzie mógł przechowywać „wiele” samochodów i motocykli - zapowiedział w krótkim materiale wideo Paweł Sasko, główny projektant zadań.

Deweloper zaznaczył też, że każdy pojazd wyposażono w radio, w którym usłyszymy „różne rodzaje muzyki”, dzięki czemu każdy będzie mógł słuchać utworów zgodnych z preferencjami. Wypowiedź Sasko sugeruje, że twórcy przygotowują kilka stacji radiowych, chociażby na wzór serii GTA.

Jeśli chodzi o wspomniany garaż, nie wiadomo, czy gracz będzie musiał wykupić stanowisko ani ile pojazdów zdoła przechować.

cyb2
Night City to sześć dystryktów, między którymi można poruszać się nie tylko na pieszo

Cyberpunk 2077 to hybryda gry akcji, strzelanki i RPG. Wcielimy się w rolę V, czyli najemnika, który próbuje znaleźć miejsce w Night City, futurystycznym mieście opanowanym przez przestępczość i rządzonym przez megakorporacje.

Premiera 16 kwietnia 2020 roku - na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami