W filmie Mortal Kombat zobaczymy wykończenia Fatalities. Ekranizacja tylko dla dorosłych

Kategoria wiekowa R.

W nowej ekranizacji cyklu gier Mortal Kombat nie zabraknie kultowych dla serii Fatalities, czyli brutalnych i krwawych wykończeń przeciwników, wykonywanych na końcu walki. Tym samym film będzie przeznaczony wyłącznie dla dorosłych.

O przyznaniu kategorii R w amerykańskim systemie klasyfikacyjnym poinformował za pośrednictwem Twittera Greg Russo, scenarzysta produkcji.

„MK będzie miał kategorię R i pierwszy raz w historii Fatalities będą na wielkim ekranie. Nie powiem jednak, które. Musicie poczekać i zobaczyć sami” - napisał Russo.

Wypowiedź sugeruje, że chodzi o kultowe i rozpoznawalne wykończenia. Możemy się więc spodziewać między innymi słynnego ataku Sub-Zero, wyrwania głowy przeciwnika wraz z kręgosłupem.

Film zapowiedziano w ubiegłym roku. Producentem jest James Wan, który zasłynął między innymi z wyreżyserowania „Aquamana”. Za kamerą stanie zaś Simon McQuoid, dla którego jest to debiut. Za scenariusz odpowiada wspomniany Greg Russo, opisujący siebie jako „długoletniego gracza” zaznajomionego z serią bijatyk.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami