Call of Duty: Modern Warfare - tryb wieloosobowy w akcji. Pierwsze materiały wideo

Dynamiczny wariant Gunfight.

Kilku twórców z platformy Twitch zaprezentowało długie nagrania z nowego trybu wieloosobowego w Call of Duty: Modern Warfare, o nazwie Gunfight. To pierwsze spojrzenie na rozgrywkę w produkcji Infinity Ward - do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć wyłącznie zwiastuny.

Gunfight to dynamiczny tryb, w którym na niewielkich mapach rywalizują dwie drużyny po dwóch zawodników. Gracze otrzymują identyczne wyposażenie, a wygrywa zespół, który wyeliminuje przeciwników.

Runda trwa zaledwie 40 sekund, a jeżeli w tym czasie nikt nie polegnie, na mapie pojawi się flaga oznaczająca dogrywkę. Wystarczy bronić chorągiewki przez trzy sekundy, aby otrzymać punkt. Warto zaznaczyć, że gracze nie mogą leczyć siebie ani sojusznika.

Activision poinformowało ponadto, że pełna prezentacja trybu wieloosobowego odbędzie się 1 sierpnia o godzinie 19:00.

Call of Duty: Modern Warfare jest próbą zresetowania współczesnej odnogi cyklu. Powróci kampania fabularna, w której - zgodnie z opinią twórców i uczestników zamkniętych pokazów - nie zabraknie realistycznej przemocy i kontrowersyjnych scen.

Premiera gry 25 października, na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami