Zwiastun Grid prezentuje efektowne kraksy i dynamiczne wyścigi

Gaz do dechy.

Przedstawiciele Codemasters opublikowali nowy zwiastun Grid, czyli kolejnej odsłony cyklu wyścigowego - bez podtytułu i numeru w nazwie. Materiał prezentuje między innymi liczne kraksy.

Zaawansowany system zniszczeń to jedna z cech, którymi Grid ma się wyróżnić na tle konkurencji. Destrukcja auta wpłynie nie tylko na wygląd maszyny, ale i sposób prowadzenia, mogąc doprowadzić do całkowitej awarii i konieczności wycofania z wyścigu. Wideo udostępnione przy okazji zapowiedzi gry sugeruje jednak powrót znanej z poprzednich części opcji cofania czasu.

Pierwotnie premierę Grid wyznaczono na wrzesień, ale twórcy przesunęli datę na 11 października, by przeznaczyć zyskany czas na dodatkową promocję gry. W najbliższym czasie ukażą się kolejne informacje i materiały o produkcji.

Grid zaoferuje ponad 70 aut, wśród których pojawią się zarówno współczesne, jak i klasyczne - między innymi 911 RSR, Ferrari 488 GTE, Ford GT40 i Pontiac Firebird Modified. Wozy podzielono na sześć klas: turystyczną, wyścigową, zmodyfikowaną, GT, Formułę J i specjalną Grupę 7.

grid2
Pościgamy się w dwunastu lokacjach

Gra zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami