Kreskówkowy StarCraft już dostępny jako dodatek w cenie 9,99 euro

Wersja dla dzieci?

Właściciele StarCraft: Remastered - czyli wydanej dwa lata temu odświeżonej wersji klasycznego RTS-a - mogą już kupić dodatek Cartooned, który zmienia oprawę gry na kreskówkową. Rozszerzenie wyceniono na 9,99 euro.

Cartooned wpływa na wygląd każdej jednostki, struktury, mapy, interfejsu użytkownika, a nawet menu. Za projekt kreskówkowej oprawy odpowiada grupa Carbot Animations, która jest znana z materiałów parodiujących produkcje Blizzarda.

Nabywcy pakietu zobaczą uroczą grafikę nie tylko w trybie kampanii, ale też podczas rozgrywki online - nawet przeciwko osobie, która nie ma dodatku.

Grupa Carbot Animations podkreśla, że prace nad projektem zajęły około dwóch lat. Zaznacza też, że po zmianie grafiki strategia wygląda niczym zupełnie nowa produkcja, a co ważne - przyjaźniejsza młodszym odbiorcom.

StarCraft: Cartooned można kupić za pośrednictwem oficjalnej strony wydawcy.

cart1
Gra niemal nie do poznania

StarCraft Remastered wydano w 2017 roku. To odświeżona wersja uznanej gry, działająca jednak na silniku oryginału. Blizzard umożliwił zabawę w 4K, podniósł rozdzielczość przerywników filmowych do 1080p i ulepszył dźwięk.

Źródło: Blizzard

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami