Red Dead Redemption 2 - ustawienia wersji PC odnalezione w aplikacji towarzyszącej

Obsługa DirectX 12.1 i poziom grafiki ultra.

Użytkownicy GTAforums w kodzie mobilnej aplikacji współpracującej z Red Dead Redemption 2 odnaleźli kolejne wzmianki o niezapowiedzianej dotychczas wersji PC gry.

Internauci o pseudonimach rollschuh2282 i Spider-Vice w plikach programu natrafili na informacje o ustawieniach komputerowej edycji produkcji. Zauważone opcje dotyczą między innymi grafiki, interfejsu oraz sterowania.

Znalezione wskazówki sugerują, że Red Dead Redemption 2 na PC otrzyma obsługę bibliotek DirectX w odsłonie oznaczonej numerem 12.1. Wśród poziomów szczegółowości oprawy wizualnej pojawi się zaś podobno stopień ultra.

rdr2_pc_plotki
Red Dead Redemption 2 to prequel poprzedniej części

Co niemniej ważne, odkryte ustawienia najprawdopodobniej nie są pozostałościami po komputerowej wersji GTA 5, a więc starszego tytułu Rockstara. Gangsterska produkcja nie wykorzystuje na przykład wspomnianego rozwiązania Microsoftu.

Warto zaznaczyć, że nie są to pierwsze poszlaki dotyczące Red Dead Redemption 2 na PC, odnalezione w mobilnej aplikacji towarzyszącej. Tuż po premierze gry na PS4 i Xbox One w plikach programu zauważono odnieienie do opcji graficznej Nvidii.

Oczywiście do doniesień należy podchodzić z dystansem. Niewykluczone jednak, że twórcy przygotowują się do zapowiedzi wirtualnego westernu w wersji komputerowej - tym bardziej, że niedawno o edycji wspomniano także w kodzie źródłowym strony studia Rockstar.

Źródło: GTAforums, DSO Gaming

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami