The Sinking City - Dary morza: Vincent, dzienniki, Pride, Skylark, Red Queen (sprawa poboczna)

Poszukujemy dokumentów przy rozbitych statkach.

Jest to śledztwo poboczne, które możesz rozpocząć przy głównym wyjściu z portu w dzielnicy Zatoka Ponurej Przystani. Przy wyjściu możesz spotkać człowieka o imieniu Vincent (A na mapie) - rozpocznij z nim rozmowę, a otrzymasz pierwszą część zlecenia.

d058

Zadanie polega na odzyskaniu dla mężczyzny dziennika pokładowego ze statku o nazwie The Pride - Duma (B na mapie). Znajdziesz go na barce między Moorland i Benevolent Tides.

d059

Aby go zdobyć skorzystaj z łodzi i zlokalizuj barkę z amerykańskimi flagami (1). Wejdź na jej pokład i podnieś dziennik leżący z lewej strony. Jeśli chcesz zebrać wszystkie dowody w tym miejscu, to spójrz jeszcze na beczki z prawej.

Po zdobyciu dziennika powróć do Vincenta. Będziesz mógł zakończyć śledztwo lub zdobyć dla niego jeszcze dwa dzienniki, znajdujące się przy statkach Red Queen (Czerwona Królowa) i Skylark (Skowronek).

d060

Jeśli chodzi o Skylark (C na mapie), to znajdziesz go we wschodniej części Zatoki Ponurej Przystani. Udaj się na miejsce i wejdź do portu, gdzie zostaniesz zaatakowany przez kilku mężczyzn. Po pozbyciu się ich podnieś dziennik (2) leżący na stoliku przy molo.

d061

Statek Red Queen (D na mapie) znajdziesz z kolei we wschodniej części dzielnicy Zakrytki. Skieruj się na plażę, uważając na potwory, które się pojawią. Dziennik będzie leżał na stoliku (3). Jeśli nie chcesz walczyć z potworami, to zabierz go szybko i ucieknij.

d062

Po zdobyciu wszystkich dokumentów wystarczy wrócić do Vincenta (4) i odebrać nagrodę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami