Mod do Mass Effect: Andromeda wprowadza widok FPP

Działający też podczas walki.

W serwisie NexusMods pojawiło się narzędzie, które wprowadza do Mass Effect: Andromeda kamerę FPP, czyli pierwszoosobową. Widok działa nie tylko podczas eksploracji, ale też w trakcie walki.

Użytkownik może dowolnie przełączać się między domyślną, a zmodyfikowaną kamerą. Podczas dialogów i niektórych czynności - np. wchodzeniu po drabinie czy przetaczaniu się po ziemi - gra na moment wraca do trybu TPP, by po chwili automatycznie włączyć wariant FPP.

Wszystkie systemy związane z walką zostały nienaruszone, autor zachował między innymi możliwość krycia się za osłonami. Dzięki pracy włożonej w narzędzie, Mass Effect: Andromeda z włączonym modem przypomina nieco klasyczne strzelanki - choć brakuje oczywiście funkcji mierzenia przez przyrządy celownicze broni.

Aby pobrać narzędzie First Person Toogle, wystarczy skorzystać z odnośnika do strony NexusMods.

Zobacz: Mass Effect: Andromeda - Poradnik, Solucja

Mass Effect: Andromeda zadebiutowało w 2017 roku. Gra jest powszechnie uznawana za najmniej udaną odsłonę kultowej serii RPG w realiach science fiction.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami