Cyberpunk 2077 - jedną trzecią cyfrowych zamówień na PC złożono na GOG

„Dziękujemy za wsparcie”.

CD Projekt Red poinformowało, że jedną trzecią wszystkich cyfrowych zamówień przedpremierowych na Cyberpunk 2077 w wersji PC złożono na GOG. Dokładnych danych jednak nie ujawniono.

Osiągnięcie jest o tyle istotne, że całkowity dochód ze sprzedaży produkcji na platformie zostanie przekazany twórcom tytułu. To efekt faktu, że sklep należy do właściciela odpowiedzialnego za grę studia, czyli grupy CD Projekt.

„Dziękujemy za wasze wsparcie: zapiera dech w piersiach!” - napisali deweloperzy na Twitterze, nawiązując do słynnej wypowiedzi Keanu Reevesa z konferencji Microsoftu na tegorocznych targach E3.

Cyberpunk 2077 na GOG dostępne jest za 199 zł w edycji zawierającej ścieżkę dźwiękową, podręcznik do papierowego systemu RPG, zestaw tapet i książeczkę z wybranymi grafikami. Do tego bonusy - tapety i awatary, plakaty do druku i e-book z informacjami o grze.

Wydanie fizyczne oferowane jest też w wersji kolekcjonerskiej, w skład której wchodzą 25-centymetrowa figurka głównego bohatera, artbook w twardej oprawie oraz mapa Night City. Cenę ustalono na 749,99 zł.

Tytuł jest hybrydą gry akcji, strzelanki i RPG. Wcielimy się w rolę V, czyli najemnika, który próbuje znaleźć miejsce w futurystycznym mieście opanowanym przez przestępczość i rządzonym przez megakorporacje.

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami