W Cyberpunk 2077 zwiedzimy wnętrza wielopiętrowych budynków

Nie tylko ulice Night City.

W powstającym właśnie Cyberpunk 2077 zwiedzimy nie tylko liczne ulice Night City, ale wejdziemy też do budynków - poinformował jeden z deweloperów gry. Dotyczy to jednak tylko wybranych przez twórców obiektów.

- Miasto to oczywiście nie tylko ląd, ale też budynki. Do części z nich można wejść. Nie do wszystkich, ale tych, do których przygotowaliśmy zawartość - powiedział w rozmowie z GamingBolt Mateusz Tomaszkiewicz, reżyser zadań.

cpp1
W Night City nie brakuje wysokich budynków - być może wejdziemy też do wieżowca

- Budynki mają piętra, po których gracz przemieszcza się w różny sposób. Myślę, że to dodaje miastu dużo przestrzeni - dodał.

Na podobny temat deweloperzy wypowiadali się już we wcześniejszych wywiadach. CP Projekt Red chce, aby otwarta przestrzeń w Cyberpunk 2077 była - w przeciwieństwie do Wiedźmina 3 - rozciągnięta nie tylko w poziomie, ale też pionie.

Cyberpunk 2077 to hybryda gry akcji, strzelanki i RPG. Wcielimy się w rolę V, czyli najemnika, który próbuje znaleźć miejsce we wspomnianym Night City, futurystycznym mieście opanowanym przez przestępczość i rządzonym przez megakorporacje.

Premiera 16 kwietnia 2020 roku - na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: GamingBolt

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami