The Sinking City - Nadgodziny: zdjęcia zwłok, Bekker, Nelson, Brian (sprawa poboczna)

Pomagamy policjantowi z baru Seven Oaks w ujęciu mordercy.

Jest to zadanie dodatkowe, które możesz rozpocząć po udaniu się do baru Seven Oaks w zachodniej części Portu Odkupienia (róg Calmshore i Salvation Rd). Do baru możesz trafić samemu lub podczas wykonywania jednego ze śledztw fabularnych o nazwie Ojcowie i synowie.

Na miejscu natkniesz się na policjanta, który zaproponuje wykonanie zadania. Polega na dotarciu do trzech miejsc zbrodni, zrobienia zdjęć ofiarom oraz odnalezienia ewentualnych dowodów.

R. Bekker

d052

Pierwszą z ofiar jest R Bekker, którego dom (1 na mapie) znajduje się w południowej części Starego Gaju. Jest to biały budynek ze znakami - do środka wejdziesz po zniszczeniu desek na drzwiach.

d053

Po dotarciu na miejsce rozpraw się z potworami i zrób zdjęcie wiszącym na linie zwłokom (2) oraz zbadaj je. Warto jeszcze zajrzeć do kuchni i użyć oka umysłu na bransoletce na stole oraz wejść na piętro i podnieść z biurka kartę z klubu fotograficznego.

J.R. Nelson

d054

Mieszkanie (1 na mapie) drugiej z ofiar znajduje się w południowej części dzielnicy Port Odkupienia. Do środka dostaniesz się korzystając z łodzi, ponieważ ulica jest zalana.

d055

Na miejscu rozpraw się z potworami i udaj się do kuchni na parterze, gdzie znajdziesz zwłoki (2), leżące na ziemi. Przyjrzyj im się i zrób zdjęcie. Wejdź na górę i z biurka podnieś kartę członkowską.

E. Brian

d056

Ostatnia z ofiar zamieszkiwała w domu (1 na mapie) na południu Trzcinowych Wzgórz, przy granicy z dzielnicą Adwent.

d057

Zwłoki (2) znajdziesz na trzecim piętrze, za drzwiami, które ulegną po zniszczeniu drewnianych desek. Po wejściu do środka załatw potwory, przyjrzyj się ciału i zrób mu zdjęcie, po czym odnajdź kartę członkowską na biurku na prawo od toalety.

Po zdobyciu wszystkich zdjęć i dowodów wróć do policjanta, który będzie czekał w pokoju na piętrze w barze Seven Oaks. Przekaż mu zdjęcia oraz porozmawiaj o sprawie. Jeśli w domu Bekkera odnalazłeś bransoletę, to możesz powiedzieć o jego związku z ofiarą - nie będzie to jednak miało większego znaczenia. Finalnie zdobędziesz doświadczenie i nagrodę materialną.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami