Projektant Cyberpunk 2077 o rozwoju postaci w nowym wideo. System w stylu The Elder Scrolls

Jest też film o wirtualnych reklamach.

CD Projekt Red rozpoczął publikowanie krótkich materiałów, w których twórcy Cyberpunk 2077 opowiadają o różnych aspektach powstającej produkcji i mechanizmach rozgrywki. Na razie ujawniono dwa nagrania.

W jednym z wideo projektant poziomów - Miles Tost - przybliża system rozwoju postaci. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, mechanizm wzorowany jest na rozwiązaniu zastosowanym w serii The Elder Scrolls.

Umiejętności ulepszymy więc poprzez ich używanie. Przykładowo im częściej postać skorzysta z określonej broni, tym bardziej zwiększy biegłość w posługiwaniu się orężem, podnosząc między innymi celność. Wyższa sprawność wpłynie też na wyświetlane animacje - podopieczny chwyci narzędzie pewniej i szybciej przeładuje amunicję.

Natomiast w kolejnym filmie o swojej pracy opowiedziała Kasia Redesiuk, która zajmuje się tworzeniem logotypów i reklam firm ze świata gry. Artystka przedstawiła swoje ulubione dzieło - plakat prezentujący kobietę z trzema ustami.

Grafika inspirowana jest filmem „Pamięć absolutna” i sceną, w której bohaterowie natykają się na prostytutkę z trzema piersiami. Wówczas jedna z uczestniczących w sekwencji postaci stwierdza, że chciałaby mieć trzy ręce.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One. W produkcji pojawi się Keanu Reeves, który wcieli się w postać Johnny'ego Silverhanda - bojownika o wolność i byłego rockmana.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami