Overcooked za darmo. Wysoko oceniana gra w prezencie w Epic Games Store

Szalone gotowanie ze znajomymi.

Gra o gotowaniu z trybem kooperacji lokalnej, Overcooked, to kolejna darmowa produkcja, którą każdy zainteresowany pobierze za pośrednictwem Epic Games Store.

W Overcooked wcielamy się w wybitnych kucharzy, którzy muszą przyrządzać różne potrawy w coraz trudniejszym - i bardziej szalonym - środowisku. Niezbędne jest zręczne lawirowanie między przeszkodami, trzymanie się receptury i odpowiednia szybkość, aby klienci nie stracili cierpliwości.

Kluczowy jest również podział obowiązków i współpraca między zawodnikami. Bez przemyślanego planu działania łatwo o porażkę, szczególnie, że gra jest bardzo chaotyczna, a na ekranie nieustannie się coś dzieje.

Tytuł jest powszechnie uważany za jedną z najlepszych gier imprezowych dostępnych na rynku. Produkcję docenili zarówno profesjonalni recenzenci, jak i gracze. Wersja PC figuruje w serwisie Metacritic z oceną równą 81 punktom.

over1
Na pomysłowych planszach czeka wiele wyzwań i niebezpieczeństw

Aby dodać grę do konta, wystarczy skorzystać z tego odnośnika. Oferta kończy się 11 lipca, kiedy to Epic Games udostępni Torchlight.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Digital FoundryCzy cena PS5 Digital Edition może być niższa? - analiza Digital Foundry

W teorii: usunięcie napędu Blu-ray stwarza pewne możliwości.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami