Death Stranding jako gra na PS1 w materiale fana - zwiastun z pikselową grafiką

Powrót do przeszłości.

Specjalista od efektów specjalnych, a zarazem gracz czekający na Death Stranding - David Poster - odtworzył pierwszy zwiastun produkcji Hideo Kojimy w stylu trailerów z czasów PS1.

Autor nagrania zachował znaną z oryginalnego materiału muzykę i sposób prowadzenia kamery. Zmienił zaś oprawę graficzną, by prezentowane sceny wyglądały niczym pochodzące z gry na pierwsze PlayStation.

Pojawiły się więc pikselowe modele podłoża oraz innych obiektów otoczenia. Główny bohater - Sam - jest zaś kanciasty, a mimika twarzy postaci jest mocno ograniczona, w związku z czym trudno dojrzeć jakiekolwiek emocje.

Co ciekawe, nietypowe wideo przygotowane przez Postera najwyraźniej zwróciło uwagę Hideo Kojimy. Japończyk będący głównym pomysłodawcą Death Stranding na Twitterze udostępnił wpis z fanowskim zwiastunem.

Warto zaznaczyć, że trailer nie jest jedyną próbą przedstawienia produkcji w formie tytułu z PS1. Niedawno niejaki Bearly Regal opublikował nagranie, które ukazuje, jak tytuł wyglądałby na pierwszym PlayStation.

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada na PS4. Akcję osadzono w alternatywnej wersji USA, gdzie pozostało już tylko kilka miast. Bohater przemieszcza się między nimi po wielkich pustkowiach, by przywrócić zerwane więzi między społecznościami.

Źródło: Polygon

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami