Nowe zdjęcie z serialu Wiedźmin przedstawia Geralta z mieczem

Są też kolejne fotografie z Ciri i Yennefer.

Magazyn Edgar opublikował nowe wersje ujawnionych niedawno fotografii z realizowanego dla platformy Netflix serialu „Wiedźmin” - materiały przedstawiają Geralta, Ciri i Yennefer.

Zdjęcia prezentują sceny, które dotychczas widoczne były w maksymalnym zbliżeniu. Obrazek z Białym Wilkiem w bojowej pozie tym razem ukazuje nie tylko twarz mężczyzny, ale również strój, medalion oraz trzymany w ręku miecz.

wiedzmin_geralt1
Serial Wiedźmin - Geralt

Następna z udostępnionych fotografii przedstawia zaś ubraną w płaszcz Yennefer, która stoi na zlokalizowanej w pobliżu morza skale i spogląda w stronę kamery. W rolę czarnowłosej czarodziejki wciela się Anya Chalotra.

wiedzmin_yen
Serial Wiedźmin - Yennefer

Z kolei ostatnia ilustracja prezentuje Ciri, w którą w powstającej adaptacji wciela się Freya Allan. Dziewczyna skrywa głowę pod kapturem, natomiast tło obrazka sugeruje, że dziewczyna znajduje się w lesie.

wiedzmin_ciri2
Serial Wiedźmin - Ciri

Zobacz: Zobacz: Netflix - co nowego: lipiec 2019, seriale i filmy

Pierwszy sezon serialu „Wiedźmin” - składający się z ośmiu odcinków - ukaże się najprawdopodobniej w grudniu, zaś 19 lipca Netflix opublikuje zwiastun produkcji. W Białego Wilka wciela się Henry Cavill - aktor znany z roli Supermana w filmach na bazie komiksów DC.

Źródło: magazyn Edgar

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami