Call of Duty: Modern Warfare pozwoli przeładować broń podczas mierzenia przez celownik

Bez oderwania wzroku od celu.

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare ze studia Infinity Ward poinformowali, że do gry wprowadzono możliwość przeładowywania broni podczas mierzenia w przeciwnika przez lunetę lub celownik.

W poprzednich odsłonach cyklu, kiedy gracz stanął przed koniecznością wymiany magazynku z amunicją, postać odrywała wzrok od przyrządów celowniczych, przesuwając broń na bok. W efekcie później trzeba było ponownie namierzyć oponenta.

W następnej części sytuacja ulegnie zmianie. We wpisie na oficjalnym blogu Activision reżyser animacji z Infinity Ward - Mark Grigsby - ujawnił, że jedną z nowości w Call of Duty: Modern Warfare jest opcja przeładowania broni przy aktywnym zbliżeniu na cel.

codmw_celowanie
W Call of Duty: Modern Warfare trafimy do różnych państw

Zmiana wydaje się niewielka, ale może znacząco wpłynąć na rozgrywkę, zwłaszcza w multiplayerze. Weterani serii opanowali umiejętność wyłączania w odpowiednim momencie widoku z lunety, by zmienić magazynek, a teraz będą musieli zmienić przyzwyczajenia.

Tegoroczna odsłona jest próbą zresetowania współczesnej odnogi cyklu. Powróci kampania fabularna, w której nie zabraknie realistycznej przemocy i kontrowersyjnych scen, a strzelanie do cywili nie zakończy rozgrywki.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: Activision

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami