Assassin's Creed Odyssey - ostatnie DLC o Atlantydzie zadebiutuje 16 lipca

Wizyta w krainie Posejdona.

Przedstawiciele firmy Ubisoft ujawnili datę premiery trzeciej, a zarazem ostatniej części dodatkowej kampanii Los Atlantydy do Assassin's Creed Odyssey. Rozszerzenie ukaże się 16 lipca.

Informację o terminie debiutu przekazano we wpisie na oficjalnym profilu serii o zakapturzonych zabójcach w serwisie Twitter. Do wiadomości dołączono jedynie pierwszą grafikę pochodzącą z nadchodzącego DLC.

Szczegółów na temat samego dodatku na razie nie ujawniono wiele. Wiadomo jedynie, że w rozszerzeniu o nazwie Judgment of Atlantis trafimy do tytułowej krainy rządzonej przez Posejdona, władcę mórz.

Niewykluczone, że wzorem poprzednich części DLC, nie zabraknie starć z legendarnymi stworami. Przykładowo w drugim rozdziale Losu Atlantydy gracze zmierzyli się z Cerberem - trójgłowym psem.

Warto zaznaczyć, że nowe rozszerzenie jest zarazem ostatnim z zapowiedzianych, płatnych dodatków do gry. Niewykluczone jednak, że produkcja otrzyma kolejne darmowe treści - niedawno wzbogaciła się o kreator misji.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Assassin's Creed Odyssey rozgrywa się w starożytnej Grecji. Po raz pierwszy w historii cyklu, do naszej dyspozycji oddano dwie postacie, wybierane na początku rozgrywki - Alexiosa i Kassandrę. Zabawa kładzie zaś większy nacisk na nieliniowość.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami