PS Plus: lipiec 2019 - pełna oferta: gry już dostępne

Detroit: Become Human i Horizon Chase Turbo.

Przedstawiciele koncernu Sony zaprezentowali pełną listę produkcji, które od 2 lipca 2019 roku bez dodatkowych opłat będą mogli pobrać wszyscy zainteresowani abonenci usługi PS Plus.

Na PS4 trafi między innymi Detroit: Become Human w Cyfrowej Edycji Specjalnej, czyli przygodowa gra od Quantic Dream w formie „interaktywnego filmu”. Akcję osadzono w przyszłości. Wcielamy się na zmianę w trzy androidy, które z nieznanych przyczyn odczuwają ludzkie emocje. W pakiecie również Heavy Rain.

Uwaga: Pierwotnie w lipcowym PS Plus miała znaleźć się gra PES 2019. Ostatecznie Sony zamieniło ten tytuł na Detroit: Become Human.

det2
W grze liczą się wybory, które wpływają na historię i zakończenie

Posiadacze konsoli otrzymają także Horizon Chase Turbo - grę wyścigową czerpiącą inspiracje z takich klasyków, jak Lotus, Out Run czy Top Gear ze SNES-a. Nie brakuje więc zawrotnej prędkości oraz czysto zręcznościowego modelu jazdy.

Od 2 lipca w ofercie PS Plus pojawią się:

  • Detroit: Become Human - Cyfrowa Edycja Specjalna (PS4)
  • Horizon Chase Turbo (PS4)

Jednocześnie znikną:

  • Sonic Mania (PS4)
  • Borderlands: The Handsome Collection (PS4)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące lub 33 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami