Cyberpunk 2077 z trzema różnymi i grywalnymi prologami

Odmienne początki przygody.

Deweloperzy ze studia CD Projekt Red ujawnili, że powstający Cyberpunk 2077 zaoferuje trzy różne prologi, a każdy z fabularnych wprowadzeń rozegramy w trakcie zabawy.

W oświadczeniu przesłanym serwisowi VG247 główny projektant zadań - Paweł Sasko - wyjaśnił, że kreując postać, gracze wybiorą tak zwaną „ścieżkę życia”, czyli unikalny początek przygody. Dostępne będą Nomad, Corpo i Street Kid.

Poszczególne wstępy osadzone są w odmiennych lokacjach - przykładowo jeden toczy się na terenie otaczających Night City pustkowi. Nie zabraknie też różnych teł fabularnych, które zapewne wpłyną na postrzeganie bohatera lub bohaterki w dalszej części rozgrywki.

cyber_walka
W Cyberpunk 2077 nie zabraknie walki

Warto jednocześnie zaznaczyć, że podobne rozwiązanie zastosowali twórcy pierwszej odsłony cyklu Dragon Age. Do rasy i pochodzenia przypisano inny początek przygody - w sumie do wybory było sześć prologów.

Cyberpunk 2077 bazuje na systemie RPG wykreowanym przez Mike'a Pondsmitha. W produkcji wcielamy się w najemnika, który próbuje znaleźć swoje miejsce w Night City - futurystycznym mieście opanowanym przez przestępczość i rządzonym przez megakorporacje.

Obecnie trwają prace nie tylko nad główną grą, ale i trybem wieloosobowym, za który odpowiada zespół CD Projekt Red z Wrocławia. Na razie nie jest jednak jasne, czy multiplayer pojawi się od razu czy dopiero po premierze podstawowego tytułu. Poza tym w planach jest też jeszcze jeden duży projekt osadzony w cyberpunkowym uniwersum.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: VG247

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami