Beta Halo: Reach na PC w nielegalnej dystrybucji. Zabawa grozi banem

Dotkliwa kara dla niecierpliwych.

Do niedawno uruchomionych testów Halo: Reach w wersji PC - pierwszego tytułu z Kolekcji Master Chief - dostęp mają tylko wybrani. Część fanów, którzy nie znaleźli się na liście, próbuje zabawy dzięki nielegalnej kopii produkcji, która znalazła się w sieci.

Zgodnie z wpisem opublikowanym na forum przez studio 343 Industries, korzystanie z bezprawnie udostępnionej wersji grozi dotkliwym banem.

„Jeśli pobierzecie lub zagracie w nielegalną kopię, mamy prawo zbanować wszystkie wasze powiązane konta i wykluczyć was z trwających obecnie oraz przyszłych programów 343 Industries” - tłumaczą twórcy.

halo1
Halo: Reach na PC zaoferuje obsługę klawiatury i myszy oraz ulepszą grafikę

Nie wiadomo oczywiście, ile osób skorzystało z testów bez wiedzy deweloperów, oraz czy studio faktycznie wyciągnie konsekwencje z działań wszystkich użytkowników, którzy mieli do czynienia z nielegalną wersją.

Pierwsza beta Halo: Reach kończy się dzisiaj, 1 lipca. W następnych tygodniach odbędą się kolejne testy, z większą liczbą użytkowników.

Halo: Reach to pierwsza zmierzająca na PC odsłona cyklu z Kolekcji Master Chief. Pozostałe pojawią się w kolejności chronologicznej, czyli Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 (z rozszerzeniem ODST) i Halo 4.

Wszystkie gry uruchomimy w 60 klatkach na sekundę i w rozdzielczości 4K. Przystosowano też sterowanie do myszy, a także zawarto możliwość edycji przypisania klawiszy i wybrania ustawień graficznych typowych dla komputerów osobistych, chociażby pole widzenia.

Źródło: forum Halo

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami