Pad od PS4 realistycznie odtworzony w Dreams

Wirtualny model kontrolera.

Jeden z autorów Dreams - wydanej niedawno we wczesnym dostępie nietypowej gry, która służy między innymi do kreowania własnych produkcji - za pomocą projektu odtworzył kontroler PS4.

Za powstanie wirtualnego modelu urządzenia odpowiada John Beech, który jest deweloperem zatrudnionym w Media Molecule. Korzystając z narzędzi oferowanych przez najnowszy tytuł wspomnianego studia stworzył cyfrową wersję pada od konsoli firmy Sony.

Dzieło wyróżnia wysoki poziom wykonania. Kontroler wygląda realistycznie, o czym świadczą między innymi komentarze pod grafikami opublikowanymi na profilach społecznościowych PlayStation - część internautów uznała, że obrazki przedstawiają prawdziwy sprzęt.

ps4_pad_dreams
DualShock 4 jak żywy

Dreams to nie tyle gra, co zaawansowany edytor. Narzędzia opracowane przez deweloperów z Media Molecule pozwalają graczom na tworzenie rozbudowanych pozycji, które mogą być przedstawicielami różnych gatunków, w tym strzelanek i platformówek.

Do tej pory za pomocą tytułu fani wykreowali wiele interesujących projektów. Użytkownicy odtworzyli na przykład jeden z poziomów horroru Dead Space oraz P.T., czyli demo niezrealizowanej ostatecznie produkcji Silent Hills.

W kwietniu Dreams ukazało się na PS4 w ramach wczesnego dostępu. Osoby, które są zainteresowane sprawdzeniem możliwości powstającej gry, muszą zapłacić 124 zł. Warto zaznaczyć, że finalna wersja oprócz edytora zaoferuje kampanię fabularną.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami