Games with Gold: lipiec 2019 - pełna oferta

Inside, Castlevania: Symphony of the Night i inne.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na lipiec 2019. Wśród pozycji, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox są Inside i Castlevania: Symphony of the Night.

Pierwszą grę przez cały miesiąc ściągną posiadacze Xbox One. Tytuł to platformówka, za którą odpowiadają autorzy Limbo - gracze kierują poczynaniami chłopca przemierzającego mroczne lokacje i rozwiązującego przygotowane przez twórców zagadki.

Z kolei pomiędzy 16 lipca a 15 sierpnia właściciele konsoli otrzymają Big Crown: Showdown, w którym maksymalnie 4 użytkowników walczy o koronę. W trakcie rozgrywki stawiają czoła wyzwaniom w trzech lokacjach stylizowanych na średniowiecze.

inside_gold
Inside wyróżnia się nietypową oprawą graficzną

Natomiast od 1 do 15 lipca na X360 pojawi się odświeżona wersja Castlevania: Symphony of the Night. Wcielamy się w potomka Draculi, którym eksplorujemy rozległe lokacje w transylwańskim zamku. Tak jak w oryginale, wydarzenia przedstawiono w dwóch wymiarach.

Od 16 do 31 lipca produkcję o synu wampira zastąpi Meet the Robinson - gra oparta na filmie animowanym „Rodzinka Robinsonów. Tytuł pozwala wziąć udział wydarzeniach znanych z pierwowzoru.

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Cena i moc Xbox Scarlett będzie konkurencyjna dla PS5 - zapewnia Phil Spencer

Microsoft nie chce popełnić błędów z poprzedniej generacji.

Nowe promocje w PS Store

Przecena na wszystkie wersje Ghost Recon Breakpoint.

Sony nazywa PS5 "najszybszą konsolą na świecie"

Producent wydaje się być pewny swego.

Enchanted Portals plagiatem Cuphead? Gracze krytykują niezależny projekt

Produkcja mocno przypomina słynną platformówkę.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami