Promocja Lenovo. Mysz i plecak w prezencie przy kupnie PC lub laptopa

Wystarczy wypełnić formularz.

Firma Lenovo ruszyła z nową ofertą dla graczy. Przy zakupie laptopa lub komputera stacjonarnego Lenovo Legion objętego promocją, otrzymamy w prezencie wysokiej jakości mysz i wzmacniany plecak na sprzęt.

Wspomniana mysz to Legion RGB M200, wyposażona w precyzyjny sensor optyczny obsługujący do 2400 DPI z możliwością 4-stopniowej regulacji oraz 5 przycisków. Jest też oczywiście podświetlenie RGB.

Z kolei Y Gaming Armored Backpack pozwala bezpiecznie przenosić sprzęt gracza. Zmieści się tu laptop o przekątnej 17 cali oraz wiele więcej, dzięki trzem dużym komorom i 16 kieszeniom.

l1

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wyciąć z opakowania produktu kod kreskowy i numer seryjny oraz przesłać kolorowy skan lub zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy.

Regulamin i szczegóły na stronie producenta.

Wybrane produkty objęte promocją:

Legion Y520:

Legion Y530:

Legion Y520T:

Aby przejrzeć więcej produktów z rodziny Legion, przejdź do poniższych odnośników (przed zakupem sprawdź, czy dany model jest objęty promocją):

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami