Promocja Lenovo. Mysz i plecak w prezencie przy kupnie PC lub laptopa

Wystarczy wypełnić formularz.

Firma Lenovo ruszyła z nową ofertą dla graczy. Przy zakupie laptopa lub komputera stacjonarnego Lenovo Legion objętego promocją, otrzymamy w prezencie wysokiej jakości mysz i wzmacniany plecak na sprzęt.

Wspomniana mysz to Legion RGB M200, wyposażona w precyzyjny sensor optyczny obsługujący do 2400 DPI z możliwością 4-stopniowej regulacji oraz 5 przycisków. Jest też oczywiście podświetlenie RGB.

Z kolei Y Gaming Armored Backpack pozwala bezpiecznie przenosić sprzęt gracza. Zmieści się tu laptop o przekątnej 17 cali oraz wiele więcej, dzięki trzem dużym komorom i 16 kieszeniom.

l1

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wyciąć z opakowania produktu kod kreskowy i numer seryjny oraz przesłać kolorowy skan lub zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy.

Regulamin i szczegóły na stronie producenta.

Wybrane produkty objęte promocją:

Legion Y520:

Legion Y530:

Legion Y520T:

Aby przejrzeć więcej produktów z rodziny Legion, przejdź do poniższych odnośników (przed zakupem sprawdź, czy dany model jest objęty promocją):

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami