Mount & Blade 2: Bannerlord w fazie zamkniętej bety

Premiera coraz bliżej?

Deweloperzy ze studia TaleWorlds poinformowali, że powstające Mount & Blade 2: Bannerlord wkroczyło w fazę zamkniętej bety. Twórcy rozesłali pierwsze zaproszenia do wybranych fanów cyklu.

W ramach testów gracze mogą zapoznać się z rozgrywką wieloosobową produkcji. Ze względu na fakt, że wiele elementów nie jest jeszcze ukończonych, dostęp do tytułu uzyskała na razie stosunkowo niewielka liczba graczy.

Warto jednak zaznaczyć, że studio TaleWorlds planuje przeprowadzenie także otwartej bety. Wówczas z grą zapoznają się wszyscy zainteresowani, aczkolwiek szczegóły na temat wydarzenia nie są na razie znane.

mount_blade_2_beta
W Mount & Blade 2: Bannerlord weźmiemy udział w dużych bitwach

We wpisie na blogu platformy Steam deweloperzy wyjaśnili, że przygotowując się do bety, udostępnili produkcję swoim najbliższym - uznali, że rodzina i znajomi wybaczą ewentualne usterki i problemy. Zadbali też o infrastrukturę sieciową i system kojarzenia użytkowników.

Fakt, że Mount & Blade 2: Bannerlord wkroczyło w fazę zamkniętych testów sugeruje, że prace nad projektem są zaawansowane. Niewykluczone więc, że wkrótce twórcy ujawnią datę premiery, która nadal jest nieznana.

Założenia rozgrywki nie odbiegają od poprzedniej części. Przemieszczamy się po rozległej krainie, rekrutując wojowników do armii, by potem stanąć na czele oddziału w trakcie walki. Tytuł zmierza na PC.

Źródło: Blog Steam

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami