The Sinking City - szybka podróż, budki telefoniczne

Sposoby na błyskawiczne przemieszczanie się po mieście.

W The Sinking City bohater przemierza sporych rozmiarów miasto Oakmont. Może to robić na piechotę, korzystając z łodzi, a czasami używając również specjalnego skafandra, umożliwiającego zejście pod wodę.

Autorzy zastosowali jednak system szybkiej podróży, dzięki któremu możemy błyskawicznie przenosić się do specjalnych, odkrytych wcześniej miejsc.

podroz1

Są nimi budki telefoniczne (1). Po zlokalizowaniu w mieście przynajmniej dwóch z nich będziesz mógł bardzo szybko przemieszczać się między dwoma punktami. Aby to uczynić należy podejść do budki i wejść w interakcję z wiszącą na drzwiach mapą (2).

podroz2

W tym momencie zostaniesz przeniesiony na główną mapę miasta. Znajdziesz na niej obecne miejsce przebywania bohatera (3), a także inne odkryte budki telefoniczne, które oznaczono ikonami niebieskich kompasów (4). Jeśli chcesz się przenieść do wybranej budki, to należy na nią najechać kursorem, a następnie wcisnąć i przytrzymać klawisz (5), które wyświetli się na dole mapy.

Po chwili pojawi się ekran ładowania, a kiedy gra załaduje nową lokację, bohater zostanie do niej przeniesiony. Warto też wiedzieć, że podczas ładowania gry, czy to manualnego czy też wskutek śmierci postaci, bohater znajdzie się przy najbliższej budce, przy której się znajdował. Można w ten sposób dość szybko lokalizować kolejne tego typu miejsca, które nie są oznaczone na mapie do czasu ich odkrycia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami