Zwiastun Doom Eternal odtworzony w Doomie 2

Piekielnie dobra robota.

YouTuber o swojsko brzmiącym pseudonimie Szczebrzeszyniarz Brzeczyszczyczmoszyski przygotował nową wersję ostatniego trailera strzelanki Doom Eternal - stworzoną w całości w grze Doom 2.

Autor odtworzył każdą scenę z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W trakcie prac wykorzystał wiele fanowskich poziomów i różnych modyfikacji. Pełną listę narzędzi umieścił w opisie filmu.

Użytkownik przygotował też osobne wideo z porównaniem dwóch zwiastunów.

Doom Eternal to sequel wydanego w 2016 roku restartu serii. Jednym z głównych miejsc akcji ma być piekło, ale trafimy też do innych lokacji - choćby na Ziemię. Cały czas będziemy zajmować się oczywiście walką z demonami.

Nowości to między innymi hak, który pozwoli przyciągać się w różne miejsca oraz inne dodatkowe gadżety - jak choćby wyrzutnia pocisków montowana na ramieniu czy podręczny miotacz ognia. Pojawi się też nietypowy multiplayer przywodzący na myśl inwazje z Dark Souls. Inni gracze wcielą się bowiem w demony atakujące bohatera.

doomlol
Jak dwie krople wody

Doom Eternal ukaże się 22 listopada. Gra trafi na PC, PS4, Switcha i Xbox One. Będzie także dostępna w ramach usługi Google Stadia. Za produkcję odpowiada ponownie studio id Software.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami