W Dying Light 2 nie można cofnąć podjętych decyzji - nawet wczytując zapis

Trzeba pogodzić się z konsekwencjami.

Jedną z największych zmian w Dying Light 2 w stosunku do pierwszej części jest zwiększony nacisk na spójność świata i angażującą fabułę. Wybory odegrają znaczącą rolę, a gracze nie zmienią już podjętych deczyji.

- Chcemy zbliżyć się do prawdziwego życia. Nie zawsze przewidzimy skutki naszych wyborów i potem będziemy musieli z nimi żyć - zaznaczył producent gry, Kornel Jaskuła, w wywiadzie dla DualShockers.

- Nie ma zapisów na życzenie, są automatyczne zapisy już po fakcie dokonanym, więc musisz pogodzić się z decyzjami. Możesz też jednak zacząć grę od początku i dokonać alternatywnych wyborów albo odwiedzić świat innego gracza - dodał.

dl1
W Dying Light 2 możemy przenieść się do gry innego użytkownika

W wywiadzie Jaskuła jeszcze kilkukrotnie podkreślił, że system wyborów jest filarem gry i jedną z najważniejszych cech produkcji. Decyzje kształtują nie tylko świat i bohatera, ale wpływają też na zakończenie przygody.

Dying Light 2 zadebiutuje wiosną 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One. Akcja rozgrywa się w mieście, w którym spotkamy więcej mieszkańców niż w pierwszej części.

Warto przypomnieć, że podczas targów E3 2019 Techland zaprezentował nowy gameplay z walką, parkourem i dialogami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami