Star Wars Jedi: Fallen Order - rozszerzony gameplay z E3. Walka, sterowanie AT-AT i inne

Początek misji na Kashyyyk.

EA opublikowało rozszerzoną wersję prezentowanego na E3 gameplayu ze Star War Jedi: Fallen Order. Do tej pory z fragmentem rozgrywki mogli zapoznać się wyłącznie dziennikarze obecni na targach w Los Angeles.

Materiał przedstawia nie tylko sceny ujawnione na EA Play, ale także sam początek misji na Kashyyyk. Etap rozpoczyna sekwencja, podczas której prowadzony przez gracza Cal Kestis wraz z droidem próbuje przejąć AT-AT.

Aby przedostać się do kabiny pilotów, bohater musi wspiąć się na szczyt maszyny kroczącej. Po wyeliminowaniu szturmowców sterujących machiną, podopieczny sam przejmuje kontrolę nad dużą jednostką.

Cal następnie strzela do szeregu przeciwników, niszcząc nie tylko kilka wrogich AT-AT, ale również zabudowania Imperium oraz statek powietrzny. Jest też pierwsze spotkanie z Sawem Gerrerą - postacią znaną z filmu „Łotr 1”.

Akcję gry osadzono pomiędzy wydarzeniami z trzeciego i czwartego epizodu filmowej sagi. Głównym bohaterem jest padawan Jedi, który zdołał przetrwać wydany przez Imperatora rozkaz 66 i ukrywa się przed siłami Imperium.

sw_jedi_fallen_order_rozszerzony_gameplay
Walka odegra istotną rolę

Zobacz: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik, misje i sekrety

To nie wszystko, ponieważ zaprezentowano też statek pełniący funkcję „bazy wypadowej”. Na pokładzie dostępna jest mapa galaktyki, służąca do transportu między różnymi światami - poza Kashyyyk hologram przedstawia trzy inne planety.

Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje 15 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Tytuł zaoferuje wyłącznie kampanię fabularną nastawioną na zabawę w pojedynkę, w planach nie ma też transakcji cyfrowych.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami