Diablo 4 zaprezentowane pracownikom Blizzarda - sugerują nieoficjalne informacje

Premiera najwcześniej w 2020 roku.

Diablo 4, czyli kolejna duża odsłona cyklu hack'n'slashy, powstaje, a grę niedawno zaprezentowano pracownikom firmy Blizzard - sugerują nieoficjalne informacje na temat projektu.

Francuski serwis LeMonde w artykule poświęconym masowym zwolnieniom w europejskich oddziałach studia napisał, że następną część serii o tytułowym diable przedstawiono wybranym deweloperom.

Dziennikarze przekonują również, że Blizzard Entertainment rozwija także kontynuację nastawionej na wieloosobowe zmagania strzelanki Overwatch. Gra wraz ze wspomnianym Diablo 4 ukaże się podobno najwcześniej w 2020 roku.

d4_pokaz
Od premiery Diablo 3 minęło już 7 lat

Oczywiście doniesienia mają nieoficjalny charakter, więc należy podchodzić do nich z dystansem. LeMonde jest jednak dużym i znanym serwisem, więc niewykluczone, że informacje pozyskane przez portal są wiarygodne.

W międzyczasie na stronach Blizzarda zauważono dwie nowe oferty pracy - dla głównego artysty postaci i głównego artysty grafik koncepcyjnych. Kandydaci mieliby dołączyć do zespołu odpowiedzialnego za nieogłoszoną grę w uniwersum Diablo, choć nazwy stanowisk sugerują, że projekt jest na dość wczesnym etapie rozwoju.

Obecnie jedyną zapowiedzianą produkcją z diabelskiego cyklu jest zmierzające na platformy mobilne Diablo Immortal. Tytuł spotkał się z krytyką fanów, zawiedzionych brakiem kolejnej dużej odsłony serii.

Źródło: LeMonde, PC GamesN

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami