Cyberpunk 2077 zaoferuje więcej opcji romansowych niż Wiedźmin 3

Wolność i swoboda.

Deweloperzy z CD Projekt Red przygotowują o wiele więcej możliwości romansów dla bohatera Cyberpunk 2077 niż otrzymaliśmy w grze Wiedźmin 3 - ujawnił projektant misji.

Paweł Sasko odpowiadał na pytania jednego z fanów, a ten opublikował później fragment rozmowy na forum Reddit.

- Oczywiście gracze będą mieć o wiele więcej opcji romansowych niż tylko heteroseksualne, jak w Wiedźminie - podkreślił deweloper. - Geralt był z góry zdefiniowanym bohaterem, który interesował się tylko kobietami.

cyberpunk_2077_release_date_900x506
Night City jest dosyć rozwiązłe

Sasko powiedział również, że - na wzór rozwiązań z Wiedźmina 3 - z ewentualnymi romansami będą związane wątki poboczne. Od decyzji gracza i powodzenia w takich misjach zależeć będzie to, co może się później wydarzyć między V i jakąś postacią.

W przeciwieństwie do poprzednich gier CD Projektu, w Cyberpunk 2077 sami tworzymy głównego bohatera. Orientacja seksualna też nie zostanie z góry narzucona.

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia 2020 roku. W grze wystąpi Keanu Reeves, który wcieli się w uznanego za zmarłego Johnny'ego Silverhanda - byłą gwiazdę rocka. Mężczyzna będzie często towarzyszył bohaterowi, najpewniej w formie hologramu.

Źródło: PC Gamer

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami