Śmierć niczym w filmowych Szczękach - nowość w dodatku do Sims 4

Nigdzie nie jest bezpiecznie.

Dodatek Wyspiarskie życie do The Sims 4 wprowadził nowe zagrożenie życia dla postaci - tym razem Simy mogą paść ofiarą rekina. Taka śmierć nie jest jednak zbyt brutalnym widokiem.

Nowość odkryła streamerka HollieBB, która celowo poleciła swojej bohaterce pozostawanie w morskiej wodzie przez dłuższy czas. Postać została wreszcie wciągnięta pod taflę, po uprzednim dostrzeżeniu trójkątnej płetwy.

Co ciekawe, kiedy na miejsce przypłynął drugi Sim, prawie natychmiast został zaatakowany w podobny sposób. Oznaczałoby to, że długa kąpiel w morzu zwabia drapieżnika do konkretnego obszaru.

HollieBB zwróciła też uwagę na specyficzny wygląd Śmierci - mroczny żniwiarz przychodzący po umierające postacie występuje w tym wypadku w masce do nurkowania, a urna pojawia się w miejscu zgonu w kole ratunkowym.

Wyspiarskie życie zadebiutowało 21 czerwca. W nowej lokacji można zajmować się urlopowymi i wypoczynkowymi aktywnościami - budowaniem zamków z piasku, pływaniem, korzystaniem ze skuterów, opalaniem i nurkowaniem.

sims_4_dolphin
Jest też przyjazna fauna

Po leniuchowaniu znajdzie się też czas na obowiązki i bardziej czynny wypoczynek, jak choćby zabawy z delfinami, szukanie syren czy interakcje z mieszkańcami wyspy i poznawanie historii rajskiego miejsca.

Poza tym, rzecz jasna, budujemy i przystrajamy domy z wykorzystaniem nowych, tropikalnych i egzotycznych materiałów oraz elementów wyposażenia wnętrz. Ubieramy też nasze Simy w różne rodzaje nowych elementów odzieży.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami