Mass Effect 2 w widoku FPP, dzięki modyfikacji

Przygody Sheparda w niecodziennej perspektywie.

Jeden z fanów przygotował modyfikację, która wprowadza do Mass Effect 2 - drugiej odsłony słynnego cyklu kosmicznych gier RPG od BioWare - możliwość zabawy w widoku FPP.

Projekt autorstwa internauty o pseudonimie LordEmil1 pobrać można za darmo za pośrednictwem witryny NexusMods. Ściągnięte pliki należy przenieść do folderu, w którym zainstalowana jest produkcja.

Modyfikacja pozwala obserwować wydarzenia z oczu prowadzonej postaci. Warto jednak zaznaczyć, że widok dostępny jest jedynie podczas swobodnej eksploracji otoczenia - w trakcie walk i rozmów gra przełącza się na standardową perspektywę.

me2_fpp
Mass Effect 2 z perspektywy FPP wygląda nieco inaczej

Twórca moda jednocześnie obiecuje, że pracuje obecnie nad specjalnym projektem, który umożliwi toczenie potyczek w FPP. Zadanie nie jest jednak łatwe ze względu na problemy z kamerą, którą wcina się w głowę i ciało podopiecznego.

Wydany w 2010 roku Mass Effect 2 jest drugą odsłoną trylogii o przygodach komandor(a) Shepard(a). Główny bohater (lub bohaterka) musi współpracować z organizacją terrorystyczną Cerberus, by odkryć tajemnicę znikających ludzkich kolonii.

Źródło: NexusMods

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami